Aktualności Działalność Obozy Publikacje Teren
Historia Skład Dołącz do nas! Galeria Linki


data
dodania

Temat:

09 III
2010
Nowości! Nasza (Galeria) powiększyła się o kolejne zdjęcia. Pochodzą one z zeszłorocznej wyprawy naszej Emilki na Gibraltar i do Tarify.
02 III
2010
Nowości! Już mamy dość tej zimy. W oczekiwaniu na wiosnę pocieszamy się zdjęciami naszej koleżanki ze słonecznej Hiszpanii. (Galeria).
24 II
2010
Nowości! Fotografie karmnikowych gości, autorstwa Kamila Kryńskiego (Galeria).
19 II
2010
Zmiany, zmiany, zmiany... Po wielu miesiącach bezczynności związanej ze zmianą składu strona rusza ponownie.
Nasze szerego opuścili Absolwenci kierunku Biologia (Anna Naumiuk, Justyna Kubik, Kamila Zając, Ewelina Kozicka, Marta Szaniawska, Grzegorz Samulak, Piotr Sowa, Piotr Krawczyk i Rafał Kuropieska) na czele z Przewodniczącym Marcinem Łukaszewiczem oraz Anita Bujalska z Pedagogiki i Edyta Bujalska z Marketingu i Zarządzania.
Dziekujemy im za pracę w Kole i życzymy wielu ornitologicznych radości!!!
3 IV
2009
Fotorelacja z Otwartego Seminarium Naukowego INSTYTUTU BIOLOGII do zobaczenia tylko "tutaj"
12 III
2009
Serdecznie zapraszamy na Otwarte Seminarium Naukowe INSTYTUTU BIOLOGII, które odbędzie się 19 marca br. o godzinie 12.00 w auli Instytutu przy ul. Prusa 12 w Siedlcach.
Będzie ono poświęcone działalności Kół Naukowych działających na kierunku Biologia, dlatego nie zabraknie tam ornitologicznego akcentu i naszego wystąpienia, na które wszystkich Symaptyków i Sympatyczki jeszcze raz gorąco zapraszamy!
2 II
2009
Dzierlatka - miejski skowronek, projekt badawczy prowadzony wspólnie przez Nasze Koło, Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu oraz kolegów z Koła Naukowego Biologów Terenowych Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzimy akcję informacyjną o tym zanikającym gatunku zurbanizowanego krajobrazu. Więcej informacji...
2 II
2009
Sierpówka - egzotyczny przybysz to drugi projekt badawczy prowadzony wspólnie przez Nasze Koło, Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu oraz kolegów z Koła Naukowego Biologów Terenowych Uniwersytetu Warszawskiego. Więcej informacji...
9 I
2009
Krzyżówka w mieście to projekt badawczy prowadzony wspólnie przez Nasze Koło, Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, Polski Związek Łowiecki oraz kolegów z Koła Naukowego Biologów Terenowych Uniwersytetu Warszawskiego - będziemy kolorowo obrączkować kaczki i prowadzić edukację społeczności Radomia. Więcej informacji...
20 XI
2008
Seminarium Studenckiego Koła Naukowego Ornitologów AP Siedlce
02.12 (wtorek) br. o godzinie 17.00 w auli głównej Instytutu Biologii, odbędzie się seminarium pt."Kamczatka, w krainie wulkanów".
Poprowadzi je Marcin Wereszczuk - obieżyświat, ornitolog i wielki miłośnik przyrody. Podzieli się wrażeniami z tegorocznej wyprawy na daleki wschód. 1000-kilometrowy półwysep Kamczatka, nazywany "lądem ognia i lodu" to jeden z najpiękniejszych regionów Rosji, jest prawdziwym rajem dla szukających kontaktu z dziką naturą.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!!
2 X
2008
Obóz "Pawłowice 2008" zakończony! Ostateczne wyniki oraz porównanie z innymi punktami na stronie Grupy Badawczej Ptaków Wodnych "Kuling"
2 IX
2008
Obóz w Pawłowicach jeszcze do 15 września! Zapraszamy do odwiedzin. Informacje o zaobrączkowanych ptakach na stronie Grupy Badawczej Ptaków Wodnych "Kuling"
5 VII
2008
Zmiana terminu rozpoczęcia obozu w Pawłowicach!
Został on przesunięty z 11 na 15 lipca.
Obóz potrwa do 15 września.
Wszelkich informacji udziela: Marcin Łukaszewicz - 0609 511 450.
25 V
2008
Zapraszamy do udziału w obozie ornitologicznym Pawłowice 2008!
Odbędzie się on w terminie: 11 lipiec - 15 wrzesień. Wszelkich informacji udziela, przyjmuje na obóz zgłoszenia , pomaga i radą wspiera: Marcin Łukaszewicz - 0609 511 450. Ogłoszenie
19 V
2008
Nowości! W zakładce Teren pojawił się artykuł o siedleckich stawach. Obiekt ten ściśle wiąże się z działalnością i rozwojem Koła. Na nim nabierali doświadczenia praktycznie wszyscy członkowie SKNO. Zapraszamy do lektury.
19 IV
2008
Nowości! Informacje o krótkich wyjazdach członków Koła w roku 2007 w zakładce Działalność.
19 IV
2008
Nowości! Historia Koła. Kiedy wszystko się zaczęło i co mamy w dorobku...
13 IV
2008
Nowości! Badania naukowe, które prowadziło lub prowadzi aktualnie nasze Koło przedstawiliśmy w zakładce (Działalność). Tam również tematy seminariów, które miały miejscie w Instytucie Biologii Akademii Podlaskiej.
06 IV
2008
Nowości! Dział (Linki) wzbogacony o "garść" nowych, przydatnych adresów.
06 IV
2008
Nowości! Fotografie z doliny Prypeci już do oglądania w dziale (Galeria).
28 III
2008
Nowości! Pojawiły się pierwsze zdjęcia w dziale (Galeria). Zapraszamy na krótką, fotograficzną wycieczkę po Krymie.
28 III
2008
Pragniemy złożyć podziękowania dla p. Michała Szlachcica za pomoc w tworzeniu tej strony i wszelkie wskazówki.
22 III
2008
Nowości! Powoli wypełniać się będzie dział (Działalność) ,w którym będziemy informować o inicjatywach członków Koła.
22 III
2008
Nowości! Relacja z seminarium SKNO pt. (W krainie bagien i rozlewisk - dolina Prypeci), które przeprowadził Marcin Łukaszewicz - przewodniczący naszego Koła.
09 III
2008
Nowości! W zakładce (Teren) pojawiły się informacje o Zalewie Siczki położonym w gm. Jedlnia-Letnisko.
02 III
2008
Seminarium Studenckiego Koła Naukowego Ornitologów AP Siedlce
18 marca br. w sali 227 Instytutu Biologii przy ul. Prusa 12 w Siedlcach Marcin Łukaszewicz zaprezentuje slajdy i opowie o swojej wyprawie na obóz ornitologiczny w Turovie (Białoruś). Zaproszenie
01 III
2008
Nowości! W zakładce (Obozy) znajdziecie informacje dotyczące obozu organizowanego przez Dział Przyrody Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu wspólnie z naszym Kołem nad zbiornikiem "Domaniów". Odbył się on we wrześniu 2007 roku.
29 II
2008
Nowości! Powoli wypełniają się poszczególne działy naszej strony. Do opisu Doliny Pacynki (Teren) dodajemy informacje na temat obozu ornitologicznego organizowanego przez Koło w nadwiślańskich Pawłowicach (Obozy).
28 II
2008
Z radością informujemy, że nasz Opiekun - Cezary Mitrus uzyskał tytuł doktora habilitowanego i tym samym powiekszył grono samodzielnych pracowników naukowych Akademii Podlaskiej.
Życzymy Szanownemu Opiekunowi sił i entuzjazmu do dalszej pracy zawodowej.
24 II
2008
IV Zjazd Mazowiecko-Świętokrzyskiego Towarzystwa Ornitologicznego.
Odbędzie się w dniach 15-16 marca 2008 roku w Izabelinie (Kampinoski Park Narodowy).
Więcej informacji na www.m-sto.org
22 II
2008
Zaczynamy. Startuje nasza strona internetowa, na której znajdziecie aktualne informacje dotyczące działalności Studenckiego Koła Naukowego Ornitologów przy Akademii Podlaskiej w Siedlcach.Aktualności Działalność Obozy Publikacje Teren Historia Skład Dołącz do nas! Galeria Linki


* Zapraszamy do udziału w pracach Koła *
* Wszelkie zapytania prosimy kierować na e-mail: skno-ap.siedlce@wp.pl *

* *


Autor strony - MSz, vatson 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone